Lunapark Sowiński

Sezonowe wesołe miasteczko, które od 1997 roku zdążyło wpisać się już praktycznie na stałe w turystyczny krajobraz Władysławowa. Lunapark pracuje od maja do września włącznie, a całość zajmuje rozległy, czterohektarowy teren. I jak należy się spodziewać, atrakcje zdecydowanie liczniejsze i bardziej zróżnicowane niż w objazdowym parku rozrywki.

Jeszcze daleko przed wejściem w oczy rzuca się spory diabelski młyn, zapewniający widoki porównywalne z tym, co można zobaczyć z wieży Domu Rybaka. Właściciele chwalą się także 500-metrową kolejką górską - ponoć tory rollercoastera zbudowano na najwyższej w Polsce platformie.

A do tego są jeszcze zamki strachu i śmiechu, teren do jazdy quadami, park linowy, niezliczone typy karuzeli (ktoś ma ochotę na wirowanie głową w dół przy przeciążeniu 3G?), basen na romantyczne przejażdżki łódkami w kształcie łabędzi, mini-tor kartingowy, strzelnice, domek do góry nogami i jeszcze wiele innych. Oferta jest zresztą regularnie, praktycznie co roku, wzbogacana o kolejne nowości.

Oczywiście - jak to w lunaparku - za skorzystanie z każdej atrakcji trzeba zapłacić osobno.

Dodaj opinię
  • Opłata za wejście - 1 zł
  • Zakres cenowy atrakcji w Lunaparku Sowińskiego: od 6 do 15 zł za jedną sesję
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wesołe miasteczko działające (z zasady) od majowego weekendu do ostatnich dni września. Dysponuje bogatym zestawem zróżnicowanych atrakcji. Na gości czekają m.in. wielki diabelski młyn, pokręcony rollercoaster na wysokim poziomie, wszelakie karuzele, strzelnica fantowa, tory dla quadów i gokartów… Oferta zmienia się co roku, niezmienna pozostaje dobra zabawa.

Lunapark Sowiński adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lunapark Sowiński, zobacz gdzie w Jastrzębiej Górze zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lunapark Sowiński.
Ceny biletów / cennik wejść do Lunapark Sowiński. Redakcja serwisu www.xn--jastrzbia-gra-llb87c.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 6 zł
    Lunapark Sowiński cena biletu normalnego: od 6 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lunapark Sowiński opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij