Paralotnie

Wyjątkowe, naturalne walory wybrzeża na terenie Chłapowa, sprawiają, że amatorzy paralotniarstwa, mają niemal idealne warunki do lotów.

Dzięki wysokiemu klifowi, niewielkiemu zatłoczeniu i rozległym terenom pozbawionym zabudowy nad samym morzem, Chłapowo stało się swoistą "mekką" nadbałtyckich paralotniarzy.

Obszary pokryte łąkami na wysokim klifie, są bardzo dobre zarówno do ćwiczeń jak i startów dla początkujących oraz doświadczonych lotników. W tym miejscu wybrzeża, przewyższenia lotniarzy w granicach 200 metrów, są czymś naturalnym.

Dodaj opinię

Wysokie klify, rozległa łąka idealnie nadająca się do startów, wspaniałe krajobrazy do podziwiania z perspektywy lotu ptaka… Nic dziwnego, że miłośnicy fruwania na para- i motolotniach chwalą sobie wybrzeże wokół Chłapowa. Zarówno doświadczeni lotnicy, jak i stawiający pierwsze kroki w przestworza. Warunki pozwalają tutaj spokojnie osiągnąć 200 m przewyższenia.

Uwiecznić na wideo Paralotnie umie świetnie firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Paralotnie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paralotnie, zobacz gdzie w Jastrzębiej Górze zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paralotnie.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paralotnie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij