Ulica Bałtycka

Ulica Bałtycka to najpiękniejsza ulica w tym nadmorskim kąpielisku. Urok i niezwykły klimat tej ulicy, jest zasługą unikalnego położenia i wyjątkowej historii tego miejsca.

Ta piękna alejka prowadzi bezpośrednio od morza i wspina się na wysoki klif. To właśnie przy niej powstały piękne pensjonaty, które szybko stały się ulubionym miejscem wypoczynku śmietanki towarzyskiej Polski międzywojennej.

Warto zwrócić uwagę na dwie drewniane wille, pochodzące z lat 20-tych XX wieku, a stojące już na poprzecznej ulicy Królewskiej.

Dodaj opinię

Architektoniczno-krajobrazowa perełka Jastrzębiej Góry. A to z powodu zabytkowych domów i pensjonatów, które powstały w latach świetności tego letniska. Warte zobaczenia są także drewniane wille z lat ‘20 XXw. na pobliskiej Królewskiej. Wystarczy pójść do końca ulicy na klify, by na własne oczy przekonać się co takiego zachwycało polskie elity międzywojnia.

Warto sfilmować Ulicę Bałtycką, zająć się tym może firma KM Studio kamerzysta na wesele Wrocław

Ulica Bałtycka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ulica Bałtycka, zobacz gdzie w Jastrzębiej Górze zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ulica Bałtycka.
  • Ulica
    Bałtycka
    Ulica Bałtycka mieści się przy ulicy Bałtycka w Jastrzębiej Górze
  • 84-104 Jastrzębia Góra
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ulica Bałtycka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij