Jastrzębia Góra - noclegi blisko plaży. Kwatery, pokoje, apartamenty niedaleko morza

Na wybrzeżu klifowym trzeba bardzo uważać z noclegami przy morzu - człowiek smacznie śpi sobie w łóżku, a tu naraz cały budynek osuwa się z podmywanej skarpy. Takie historie z Jastrzębiej Góry może i się trafiały, ale to bardzo zamierzchła przeszłość. Zresztą najbardziej znany taki przypadek dotyczył plażowej windy, więc obiekty noclegowe blisko morza wcale nie są takie złe czy niebezpieczne. A że jest ich całkiem sporo, to prawdopodobnie dla każdego turysty znajdzie się ośrodek wypoczynkowy spełniający jego osobiste wymagania.

Szeroko pojmowane usługi hotelarskie na noclegi Jastrzębia Góra proponuje w wielu punktach miejscowości. Rzecz jasna największym powodzeniem cieszą się te obiekty, które łączą w sobie odpowiednie standardy, atrakcyjne ceny - są to kwestie cokolwiek względne - oraz dogodną lokalizację przy plaży. Było nie było największej atrakcji turystycznej w najbliższej okolicy. Dlatego żeby zarezerwować sobie takie komfortowe wczasy na lato, za przeglądanie ofert należy się zabrać co najmniej kilka miesięcy wcześniej. I tak w kategorii klasycznych hoteli niedaleko morza w Jastrzębiej Górze warto wyróżnić położony ok. 100 m od brzegu, trzygwiazdkowy hotel Faleza. Nowoczesny i elegancki, ze stylowo urządzonymi wnętrzami pokoi i apartamentów, restauracją, terenem zielonym nad klifami, tarasami z doskonałym widokiem na morze czy szeroką gamą zabiegów SPA & Wellness. To się nazywa relaks na poziomie.

Równie ciekawie pod względem wygód w pokojach prezentuje się też pensjonat Willa Victor. Wprawdzie ośrodek nie ma (jeszcze?) strefy SPA, ale już szykowną restauracyjkę jak najbardziej tak. O położeniu bardzo blisko plaży - niespełna 50 metrów - komfortowych noclegach i ładnych, utrzymanych z klasą wnętrzach już nie wspominając. A jak się kształtują ceny pokoi oraz apartamentów nad samym morzem? W przypadku rzeczonego pensjonatu z Jastrzębiej Góry to od 320 do 570 złotych za dobę. Rzecz jasna za całość (2-osobowy pokój lub apartament VIP), w szczycie sezonu wakacyjnego. Cóż zrobić - za najwyższą jakość trzeba zapłacić stosowną cenę, sama lokalizacja przy morzu stanowi stosunkowo niewielki procent sumarycznych kosztów pobytu.

Oczywiście Jastrzębia Góra daje do wyboru sporo interesujących z różnych względów alternatyw na noclegi blisko plaży. Przede wszystkim tańszych, jak choćby kwatery prywatne u osób mieszkających w miasteczku na stałe. Wprawdzie w takich miejscach jak Pokoje Kaprys nie należy spodziewać się równie przyjemnych jak w hotelach luksusów, za to już rodzinna atmosfera będzie nie do przecenienia. Pod względem ekonomicznym niezwykle korzystnie prezentują się także ośrodki z domkami letniskowymi przy plaży. Chodzi naturalnie o drewniane zazwyczaj niby-dacze - letnie rezydencje w willach to już zupełnie inna para butów.

W dziedzinie noclegów blisko morza w Jastrzębiej Górze turyści mają niezwykle rozbudowany wachlarz możliwości. Pozostaje tylko określić sobie budżet, ustalić konkretne wymagania, skorzystać z wyszukiwarki ofert noclegowych - najlepiej na noclegi.net.pl ;) - zabukować turnus i spokojnie oczekiwać na urlop i zasłużony wypoczynek nad morzem.

Polecamy również:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jastrzębia Góra - noclegi blisko plaży. Kwatery, pokoje, apartamenty niedaleko morza opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij